TEMAD

Köşe YazılarıTEMAD ŞUBELERİ MUĞLA BÖLGESEL TOPLANTISI

0
0
0
s2smodern

http://temad.org/temad-subeleri-mugla-bolgesel-toplantisi/

TEMAD ŞUBELERİ MUĞLA BÖLGESEL TOPLANTISI

TEMAD Genel Başkanı Sn. Hamza DÜRGEN başkanlığındaki Genel Merkez heyeti Bn. DÜRGEN, Yü.Dnt.Krl. Bşk. Sn Süleyman KALYONCUOĞLU ve Gn.Mrk. Kadın Kllr.Kom.Bşk. Sn. Fikriye KALYONCUOĞLU, Gn.Bşk.Yrd.cıları Sn. Cemal BAŞER, Bn. BAŞER, Sn. Esvet ASLAN, Ynt.Krl. üyesi Sn. Zeynep ASLAN ile Aydın İl Başkanı Sn. Bayram ERDOĞDU, Denizli İl Başkanı Sn. Nihat ÇAVUŞOĞLU, Muğla İl Başkanı Sn. Bahtiyar ŞEYTAN, Bodrum İlçe Başkanı Sn. Mehmet AKBAL, Kuşadası İlçe Başkanı Sn. Bünyamin DUMAN, Marmaris İlçe Başkanı Sn. Cengiz KURUL, Milas İlçe Başkanı Sn. Ahmet ÇOĞAŞ ve Nazilli ilçe Başkanı Sn. Mehmet ÖZKAN ve Şubelerin Ynt.Krl. üyeleri, TEMAD üyeleri, eşleri, ailelerinin katılımıyla Muğla Şube Başkanlığımızın ev sahipliğinde Muğla’da bölgesel toplantı yapmışlardır.

 

Toplantı, Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK, silah arkadaşları ve tüm şehitlerimiz için saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile açıldı.

 

TEMAD şube başkanları Aydın İl Başkanı Sn. Bayram ERDOĞDU, Denizli İl Başkanı Sn. Nihat ÇAVUŞOĞLU, Muğla İl Başkanı Sn. Bahtiyar ŞEYTAN, Bodrum İlçe Başkanı Sn. Mehmet AKBAL, Kuşadası İlçe Başkanı Sn. Bünyamin DUMAN, Marmaris İlçe Başkanı Sn. Cengiz KURUL, Milas İlçe Başkanı Sn. Ahmet ÇOĞAŞ ve Nazilli ilçe Başkanı Sn. Mehmet ÖZKAN şube faaliyetlerini ve sorunlarını anlatan birer konuşma yaptılar. TEMAD Genel Başkanı Sn. Hamza DÜRGEN özlük hakları konusuna gelişmelere değindi, Genel Merkez faaliyetleri konusunda bilgi verdi. Şehitlerimize, Gazilerimize ve yakınlarına sahip çıkmanın önemini vurguladı. Üyelerimiz tarafından sorulan soruları yanıtladı.

 

Toplantıya katılan TEMAD Şube Başkanlarına katılım belgesi ve TEMAD şildi verildi.

 

Genel Başkan Sn. Hamza DÜRGEN tarafından; Gazi ve Şehit Annesi Sn. Ümran ERDOĞDU, Şehit Babası Aydın Şube Başkanımız Sn. Bayram ERDOĞDU, Kıbrıs Gazileri Sn. Turgut BOZKURT, Sn. Nihat ALACA, Sn. Kemal TATCI, Sn. Mehmet SAYGILI, Sn. Hasan Zeki GÜVENÇ, Sn. Orhan BERBEROĞLU, Sn. Yusuf YAVUZER, Sn. Mustafa YILANCI, İç Güv.Hrk. Bölgesi Gazisi Sn. Celalettin EMRE ve Muğla Şehit Aileleri ve Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Sn. Kazım ALSAN’a TEMAD şildi takdim edildi.

 

Toplantıdan önce Genel Merkez heyeti, Muğla Şube Bşk. ve eşi ile birlikte Muğla şehitliğine giderek Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK, silah arkadaşları ve kahraman şehitlerimiz için dualar etti.

 

 

SİTE İÇİ ARAMA

 

Twitter

ZİYARETÇİ SAYISI

13379738
Bugün
Hafta
Ay
Toplam
7301
24725
253018
13379738

IP: 216.244.66.243

Hamza DÜRGEN

E-Mail : info@hamzadurgen.com

Site Kuruluş Tarihi : 15.01.2011