TEMAD

Köşe YazılarıTEMAD ŞUBELERİ İSTANBUL BÖLGE TOPLANTISI

0
0
0
s2smodern

http://temad.org/temad-subeleri-istanbul-bolge-toplantisi/

 

TEMAD ŞUBELERİ İSTANBUL BÖLGE TOPLANTISI

 

TEMAD Genel Başkanlığı tarafından, Genel Başkan Sn. Hamza Dürgen, Bn. Dürgen, Gn. Bşk. Yrd.cıları Sn. Cemal Başer, Bn. Başer, Sn. Esvet Aslan, Sn. Fazıl Gürler ve Ynt.Krl. Üyesi Sn. Zeynep Aslan, TEMAD İstanbul İl / Üsküdar Şube Başkanı Sn. Cihat Sümer, Beylikdüzü Şube Başkanı Sn. Yasemin Yiğit, Büyükçekmece Şube Başkanı Sn. Hasan Demir, Fatih Şube Başkanı Sn. Sadık Demir, Kadıköy Şube Başkanı Sn. Hayati Ergürbüz, Silivri Şube Başkanı Sn. Hüseyin Noyan,  şubelerimizin yönetim kurulu üyeleri, TEMAD üyesi emekli astsubaylar, eşleri, aileleri ve çok sayıda misafirin katılımıyla Fatih Şube Başkanlığımızın ev sahipliğinde İstanbul’da bölgesel toplantı yapılmıştır.

 

Toplantı, Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK, silah arkadaşları ve tüm şehitlerimiz için saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile açıldı.

 

TEMAD İstanbul İl / Üsküdar Şube Başkanı Sn. Cihat Sümer, Beylikdüzü Şube Başkanı Sn. Yasemin Yiğit, Büyükçekmece Şube Başkanı Sn. Hasan Demir, Fatih Şube Başkanı Sn. Sadık Demir, Kadıköy Şube Başkanı Sn. Hayati Ergürbüz, Silivri Şube Başkanı Sn. Hüseyin Noyan şube faaliyetlerini ve sorunlarını anlatan birer konuşma yaptılar. TEMAD Genel Başkanı Sn. Hamza DÜRGEN özlük hakları konusuna gelişmelere değindi, Genel Merkez faaliyetleri konusunda bilgi verdi. Şehitlerimize, Gazilerimize ve yakınlarına sahip çıkmanın önemini vurguladı. Üyelerimiz tarafından sorulan soruları yanıtladı.

 

TEMAD Genel Başkanı Sn. Hamza DÜRGEN tarafından; derneğimize büyük katkılar sağlamış olan Sn. Hakkı Ünalmış ve Sn. Hayrettin Muharrem Koşak’a; Kıbrıs Gazileri; Sn. Cihat Akpınar, Sn. Hamdi Güney, Sn. Erkan Günorta, Sn. Muzaffer Soğukpınar, Sn. İrfan Özsarıkamış, Sn. Mesut Gün, Merhum Em. Asb. Şaban Şükrü Güneşel adına eşi Sn. Emine Güneşel ve Merhum Em. Asb. Abdullah Demirbaş adına eşi Sn. Nahide Demirbaş ile Em. Gazi Asb. Silivri Şubesi şehit ve Gazi Kom. Bşk. Sn. İsmet Sandıkçı ve Em. Gazi Asb. Sn. Hayrettin Kandemir’e şilt ve plaket takdim edilmiştir.

 

 

 

SİTE İÇİ ARAMA

 

Twitter

ZİYARETÇİ SAYISI

13380153
Bugün
Hafta
Ay
Toplam
7716
25140
253433
13380153

IP: 46.229.168.134

Hamza DÜRGEN

E-Mail : info@hamzadurgen.com

Site Kuruluş Tarihi : 15.01.2011