TEMAD

Köşe YazılarıTEMAD KEÇİÖREN BİLGİLENDİRME VE KOORDİNASYON TOPLANTISI

0
0
0
s2smodern

http://temad.org/11830-2/

 

TEMAD KEÇİÖREN BİLGİLENDİRME VE KOORDİNASYON TOPLANTISI

 

TEMAD Genel Başkanı Sn. Hamza DÜRGEN, Bn. DÜRGEN, TEMAD Kurucu üyelerinden değerli büyüğümüz Sn. Mehmet DAREGENLİ, Yüksek Denetleme Kurulu Başkanı Sn. Süleyman KALYONCUOĞLU, Bn. KALYONCUOĞLU,  Genel Başkan Yardımcıları Sn. Cemal BAŞER, Bn. BAŞER, Sn. Esvet ASLAN, Sn. Fazıl GÜRLER, Ynt. Krl. Üyeleri Sn. Zeynep ASLAN, Sn. Yaşar GÜNEY, Sn. Şevket YILDIZ, Çankaya Şb. Bşk. Sn. Bayram Ali SERT, Etimesgut Başkan Vekili Sn. Kenan ATALAY, Keçiören Şube Başkan Vekili Sn. Hakkı CEVAP, Keçiören Şube Kurucu Bşk. Sn. Ertubay ÖZER ile şubelerimizin yönetim kurulu üyeleri, TEMAD üyesi emekli astsubaylar, eşleri, Kadın Kolları Bşk. ve üyeleri ile çok sayıda misafirin katılımıyla Keçiören Şube Başkanlığımızın ev sahipliğinde bilgilendirme ve koordinasyon toplantısı yapılmıştır.

 

Toplantı, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK, silah arkadaşları ve tüm aziz şehitlerimiz için saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

Toplantıda sırasıyla; Ev sahibi Keçiören Şube Başkan Vekili Sn. Hakkı CEVAP, toplantıya katılanlara teşekkür eden bir açılış konuşması yaptı.

Yüksek Denetleme Kurulu Başkanı Sn. Süleyman KALYONCUOĞLU, TEMAD Genel Başkanlığı’nı haberli/habersiz 6 kez denetime tabi tuttuklarını, Genel Merkezin Milli Savunma Bakanlığı tarafından 2 kez denetlendiğini, ayrıca Ankara Valiliği Sivil Toplumla İlişkiler Daire Başkanlığı tarafından habersiz olarak denetlendiğini ve bu denetlemelerin hepsinden başarıyla çıktığını açıkladı. Ayrıca Genel Merkez ve Şube Başkanlıklarının tasarruf tedbirlerine daha çok önem vermeleri gerektiğini vurgulayan bir konuşma yaptı.

 

Gn.Bşk. Hamza DÜRGEN, slaytlar eşliğinde yaptığı konuşmasında Genel Merkezin yapmış oldukları faaliyetler, özlük hakları konusunda devlet makamlarıyla yapılan görüşmelerde gelinen aşamalara değindi.

 

Söz verilen haklarımızın kazanılabilmesi için her türlü yasal girişimlerin yapılması konusundaki azim ve kararlılığı vurguladı. Bu kapsamda 2019 yılı 17 Ekim Astsubaylar Günü ve 35. Yıldönümü kutlama programına her üyenin katılmasının önemini vurguladı.

 

Her zaman Türk Silahlı Kuvvetlerinin, devletimizin,  cumhuriyetimizin yanında olunduğunu vurguladı. Şehitlerimize, Gazilerimize ve yakınlarına sahip çıkmanın önemini vurguladı.

 

Katılımcılar tarafından sorulan soruların Genel Başkan tarafından yanıtlandı.

 

TRT Sanatçısı TEMAD TSM Korosu Şefi (meslektaşımız) Sn. Orhan SAYGICI’nın kısa hitabıyla toplantı sona erdi.

 

 

 

 

SİTE İÇİ ARAMA

 

Twitter

ZİYARETÇİ SAYISI

14734340
Bugün
Hafta
Ay
Toplam
806
13354
195000
14734340

IP: 46.229.168.131

Hamza DÜRGEN

E-Mail : info@hamzadurgen.com

Site Kuruluş Tarihi : 15.01.2011