TEMAD

Köşe YazılarıTEMAD ÇANKAYA BİLGİLENDİRME VE KOORDİNASYON TOPLANTISI

0
0
0
s2smodern

http://temad.org/temad-cankaya-bilgilendirme-toplantisi/

 

TEMAD ÇANKAYA BİLGİLENDİRME VE KOORDİNASYON TOPLANTISI

 

TEMAD Genel Başkanı Sn. Hamza DÜRGEN, Bn. DÜRGEN, TEMAD Kurucu üyelerinden değerli büyüğümüz Sn. Mehmet DAREGENLİ, Yüksek Denetleme Kurulu Başkanı Sn. Süleyman KALYONCUOĞLU, Bn. KALYONCUOĞLU, Genel Başkan Yardımcıları Sn. Cemal BAŞER, Bn. BAŞER, Sn. Esvet ASLAN, Sn. Mustafa KOCAEREN, Ynt. Krl. Üyeleri Sn. Zeynep ASLAN, Sn. Engin ATİK, Sn. Yaşar GÜNEY, Sn. Şevket YILDIZ, Çankaya Şb. Bşk. Sn. Bayram Ali SERT, Bn. SERT,  Etimesgut Başkanı Sn. Metin ÇEVRİM ile şubelerimizin yönetim kurulu üyeleri, TEMAD üyesi emekli astsubaylar, eşleri, Kadın Kolları Bşk. ve üyeleri ile çok sayıda misafirin katılımıyla Çankaya Şube Başkanlığımızın ev sahipliğinde bilgilendirme ve koordinasyon toplantısı yapılmıştır (10.10.2019)

 

Toplantı, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK, silah arkadaşları ve tüm aziz şehitlerimiz için saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

 

Toplantıda sırasıyla; ev sahibi Çankaya Şube Başkanı Sn. Bayram Ali SERT, toplantıya katılanlara teşekkür eden bir açılış konuşması yaptı.

 

Yüksek Denetleme Kurulu Başkanı Sn. Süleyman KALYONCUOĞLU, Genel Kurul’dan sonra TEMAD Genel Başkanlığı’nı çeşitli defalar haberli/habersiz  denetime tabi tuttuklarını, Genel Merkezin Milli Savunma Bakanlığı tarafından 2 kez denetlendiğini, ayrıca Ankara Valiliği Sivil Toplumla İlişkiler Daire Başkanlığı tarafından habersiz olarak denetlendiğini ve bu denetlemelerin hepsinden başarıyla çıktığını vurgulayan bir konuşma yaptı.

 

Gn. Bşk. Sn. Hamza DÜRGEN, slaytlar eşliğinde yaptığı konuşmasında Genel Merkezin yapmış oldukları faaliyetler, özlük hakları konusunda devlet makamlarıyla yapılan görüşmelerde gelinen aşamalara değindi.

 

Sn. DÜRGEN, Astsubayların haklarının kazanılabilmesi için her türlü girişimlere devam edildiğini, bu konulardaki  azim ve kararlılığın haklarımız alınıncaya kadar devam edeceğini vurguladı. Bu kapsamda 2019 yılı 17 Ekim Astsubaylar Günü ve 35. Kuruluş Yıl Dönümü Kutlama Programına her üyenin katılmasının önemi üzerinde durdu.

 

Her zaman Türk Silahlı Kuvvetlerinin, devletimizin, cumhuriyetimizin yanında olunduğu ve Şehitlerimize, Gazilerimize ve yakınlarına sahip çıkmanın önemini vurguladı. Genel Başkan tarafından sorulan sorulara yanıt verilmesiyle program sona erdi.

 

 

SİTE İÇİ ARAMA

 

Twitter

ZİYARETÇİ SAYISI

14734279
Bugün
Hafta
Ay
Toplam
745
13293
194939
14734279

IP: 77.88.9.6

Hamza DÜRGEN

E-Mail : info@hamzadurgen.com

Site Kuruluş Tarihi : 15.01.2011