TEMAD

Köşe YazılarıTEMAD ETİMESGUT BİLGİLENDİRME VE KOORDİNASYON TOPLANTISI

0
0
0
s2smodern

http://temad.org/temad-etimesgut-bilgilendirme-toplantisi/

 

TEMAD ETİMESGUT BİLGİLENDİRME VE KOORDİNASYON TOPLANTISI

 

TEMAD Genel Başkanı Sn. Hamza DÜRGEN, Bn. DÜRGEN, TEMAD Kurucu üyesi değerli büyüğümüz Sn. Mehmet DAREGENLİ, Genel Başkan Yardımcıları Sn. Cemal BAŞER, Bn. BAŞER, Sn. Esvet ASLAN,  Ynt. Krl. Üyeleri Sn. Zeynep ASLAN, Çankaya Şb. Bşk. Sn. Bayram Ali SERT, Etimesgut Başkanı Sn. Metin ÇEVRİM, Bn. ÇEVRİM ile şubelerimizin yönetim kurulu üyeleri, TEMAD üyesi emekli astsubaylar, eşleri, Kadın Kolları Bşk. ve üyeleri ile çok sayıda misafirin katılımıyla Etimesgut Şube Başkanlığımızın ev sahipliğinde bilgilendirme ve koordinasyon toplantısı yapılmıştır (11.10.2019)

 

Toplantı, Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK, silah arkadaşları ve tüm aziz şehitlerimiz için Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

 

Toplantıda önce; ev sahibi Etimesgut Şube Başkanı Sn. Metin ÇEVRİM, toplantıya katılanlara teşekkür eden bir açılış konuşması yaptı.

 

Gn. Bşk. Sn. Hamza DÜRGEN, slaytlar eşliğinde yaptığı konuşmasında Genel Merkezin yapmış oldukları faaliyetler, özlük hakları konusunda devlet makamlarıyla yapılan görüşmelerde gelinen aşamalara değindi.

 

Sn. DÜRGEN, Astsubayların haklarının kazanılabilmesi için her türlü girişimlere devam edildiğini, bu konulardaki  azim ve kararlılığın haklarımız alınıncaya kadar devam edeceğini vurguladı. Bu kapsamda 2019 yılı 17 Ekim Astsubaylar Günü ve 35. Kuruluş Yıl Dönümü Kutlama Programına her üyenin katılmasının önemi üzerinde durdu.

 

Her zaman Türk Silahlı Kuvvetlerinin, devletimizin, cumhuriyetimizin yanında olunduğu ve Şehitlerimize, Gazilerimize ve yakınlarına sahip çıkmanın önemini vurguladı. Genel Başkan tarafından sorulan sorulara yanıt verilmesiyle program sona erdi.

 

 

SİTE İÇİ ARAMA

 

Twitter

ZİYARETÇİ SAYISI

14734495
Bugün
Hafta
Ay
Toplam
961
13509
195155
14734495

IP: 46.229.168.134

Hamza DÜRGEN

E-Mail : info@hamzadurgen.com

Site Kuruluş Tarihi : 15.01.2011