TEMAD, TÜMGAZİDER, HARP MALULÜ GAZİLER ŞEHİT DUL VE YETİMLERİ DERNEĞİ, TESUD KOORDİNESİNDE TOPLANDI

0
0
0
s2smodern

http://temad.org/temad-tumgazider-harp-malulu-gaziler-sehit-dul-ve-yetimleri-dernegi-tesud-koordinesinde-toplandi/

 

TEMAD, TÜMGAZİDER, HARP MALULÜ GAZİLER ŞEHİT DUL VE YETİMLERİ DERNEĞİ, TESUD KOORDİNESİNDE TOPLANDI

 

2847 sayılı kanunla kurulan 4 askeri dernek TESUD’un koordinasyonuyla Gazi Orduevinde bir araya geldi.

 

İlkini TEMAD’ın yaptığı toplantıların üçüncüsüne Türkiye Emekli Subaylar Derneği (TESUD) Genel Başkanı Sn. Namık Kemal ÇALIŞKAN, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Sn. Mustafa IŞIK, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Genel Başkanı Sn. Şükrü TANDOĞAN ile Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Genel Başkanı Sn. Hamza DÜRGEN ve derneklerin Genel Başkan Yardımcıları ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Genelkurmay ve Bakanlık temsilcileri katılmışlardır.

 

Toplantıda sırasıyla; Türkiye Emekli Subaylar Derneği (TESUD) Genel Başkanı Sn. Namık Kemal ÇALIŞKAN, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Genel Başkanı Sn. Şükrü TANDOĞAN, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Genel Başkanı Sn. Hamza DÜRGEN ve Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Sn. Mustafa IŞIK birer konuşma yapmışlardır.

 

Toplantıda 4 asker kökenli derneğin müşterek sorun ve talepleri Genel Başkanların ortak imzasıyla Bakanlık yetkililerine iletilmiştir. Genel Başkanlar konuşmalarında ayrıca Türk Silahlı Kuvvetlerinde olduğu gibi birlik beraberlik içinde olmanın, muvazzaf, emekli meslektaşlarımıza ve şehitlerimize/gazilerimize sahip çıkmanın önemi üzerinde durmuşlardır.

 

 

SİTE İÇİ ARAMA

 

ZİYARETÇİ SAYISI

15757132
Bugün
Hafta
Ay
Toplam
6638
6638
108262
15757132

IP: 54.36.149.9

Hamza DÜRGEN

E-Mail : info@hamzadurgen.com

Site Kuruluş Tarihi : 15.01.2011