TEMAD

Köşe YazılarıKAMUOYU DUYURUSU

0
0
0
s2smodern

 

 

KAMUOYU DUYURUSU


Yüreğimiz yanıyor.


Sınırlarımızın ve bölgenin güvenliğini sağlamak maksadıyla Suriye/İdlip’te görevli Türk Silahlı Kuvvetleri’ne mensup birliklere yönelik olarak Suriye rejim güçlerince düzenlenen hain saldırıda 33 vatan evladı şehit olmuş, 39 kahraman silah arkadaşımız da yaralanmıştır.


Türk askerini hedef alan menfur saldırıları şiddetle kınıyoruz.


Türkiye Cumhuriyeti güçlü ve köklü bir devlettir. Öncelikle bütün diplomatik yollar kullanılmak suretiyle Türk Silahlı Kuvvetleri’ne yönelik  saldırıların durdurulması ve süratle gereken cevabın verilmesinin, devletimizin önceliği olması gerektiğini değerlendiriyoruz.


Suriye rejiminin insanlığa karşı işlediği suçların bir an önce durdurulması maksadıyla ASTANA ve SOÇİ mutabakat süreçlerinin gereği ilgili taraflar başta olmak üzere tüm uluslararası toplumu üzerlerine düşen görevi ivedilikle yerine getirmeye davet ediyoruz.

 

Her zaman Türk Milleti’nin ve onun bağrından çıkan kahraman ordumuzun yanındayız.


Kahraman şehitlerimize tanrıdan rahmet, yüce Türk Milleti’ne, Türk Silahlı Kuvvetleri’ne ve şehitlerimizin aile ve yakınlarına başsağlığı ve sabır, yaralı kahraman askerlerimize acil şifalar diliyoruz.

 

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin her kademesinde görev yapan emekli personel ile asker kökenli derneklerimizin mensupları olarak verilecek her türlü göreve hazırız.

 

Saygılarımızla.

 

Türkiye Emekli Subaylar Derneği
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği
Türkiye Muharip Gaziler Derneği
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneğ
i

 

 

 
 

SİTE İÇİ ARAMA

 

Twitter

ZİYARETÇİ SAYISI

14734442
Bugün
Hafta
Ay
Toplam
908
13456
195102
14734442

IP: 216.244.66.243

Hamza DÜRGEN

E-Mail : info@hamzadurgen.com

Site Kuruluş Tarihi : 15.01.2011