TEMAD

Köşe Yazıları23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI'MIZ KUTLU OLSUN

0
0
0
s2smodern

 

Türk çocuklarındaki kabiliyet her milletinkinden üstündür. Türk kabiliyet ve kudretinin tarihteki başarıları meydana çıktıkça, büsbütün Türk çocukları kendileri için lazım gelen hamle kaynağını o tarihte bulabileceklerdir. Bu tarihten Türk çocukları bağımsızlık fikirlerini kazanacaklar, o büyük başarıları düşünecekler, harikalar yaratan adamları öğrenecekler, kendilerinin aynı kandan olduklarını düşünecekler ve bu kabiliyetle kimseye boyun eğmeyeceklerdir.

Mustafa Kemal ATATÜRK

 

 

Türk Milleti, vatanın her karış toprağında rahat, huzur ve güven içinde yaşamak için birbirine sımsıkı sarılmaktadır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın dünya genelindeki çocukların katımıyla hep birlikte kutlanıyor olması bu birlikteliğin en güzel kanıtı, Türk Milleti olarak geleceğimiz olan çocuklarımıza verdiğimiz değerin ise en güzel ifadesidir.

 

Türkiye Büyük Millet Meclisi 23 Nisan 1920 tarihinde özgürlük ve bağımsızlık adına kurulmuş, tutsaklığı ve boyunduruğu asla kabul etmeyeceğimizi tüm dünyaya göstermiştir. Bundan sonra bize düşen görev ise, çocuklarımızın barış, huzur ve kardeşlik dolu bir dünyada yaşamalarını sağlamak ve bunu temin etmektir.

 

Bu duygu ve düşüncelerle, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin ilk başkanı olan Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ü bize bu vatanı armağan eden tüm şehit ve gazilerimizi bir kez daha rahmet, minnet ve şükranla anıyor, tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutluyorum.

Hamza DÜRGEN

TEMAD Genel Başkanı

 

 

SİTE İÇİ ARAMA

 

Twitter

ZİYARETÇİ SAYISI

12223796
Bugün
Hafta
Ay
Toplam
6515
19891
141062
12223796

IP: 18.234.51.17

Hamza DÜRGEN

E-Mail : info@hamzadurgen.com

Site Kuruluş Tarihi : 15.01.2011