Dolar 32,5150
Euro 34,9633
Altın 2.430,04
BİST 9.800,37
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Ankara 25°C
Az Bulutlu
Ankara
25°C
Az Bulutlu
Cum 26°C
Cts 25°C
Paz 23°C
Pts 22°C

UTANIYORUZ ŞEHİDİM!..

UTANIYORUZ ŞEHİDİM!..
18/01/2013 6:15 PM
20.416
A+
A-

http://www.ajanspress.com.tr/customer/basic/press/Displayer.aspx?id=20627845&

Hainlerin şehit ettiği polisimizi gözyaşlarıyla uğurladık

Utanıyoruz şehidim!..

Utanıyoruz şehidim… Yemekten, içmekten… Senin annen ağlarken gülmekten utanıyoruz… Sanma ki; unutuyor, unutturuyoruz… Unutanları barındırmaktan utanıyoruz… Sen vatan için, bizim için şehit olurken 

SENİ GÖRMEZDEN GELENLERDEN UTANIYORUZ

Paris’te öldürülen PKK’lı 3 terörist için utanmasalar yas ilan edeceklerdi. Diyarbakır’da PKK gösterisi gibi cenaze töreni yapıldığı sıralarda, Mardin’de şehit töreni vardı… 

Ki o şehit polis, ülkesi için canını vermişti. 

Törende 1 avuç insan vardı. Bu sahipsizlik, "İki cihanda başı dik, alnı temiz olan şehidimizin, terörist kadar değeri yokmuş" dedirttti. Şehidi görmezden gelenler, terörist cenazesi için bugün BDP’ye teşekkür ederse şaşırmayın…

Tokmak
Tokmak

Şehit polis ve teröristler!

Dün­ya­da hiç­bir ül­ke, öl­dü­rü­len te­rö­rist­ler için gör­kem­li ce­na­ze tö­ren­le­ri dü­zen­len­me­si­ne, on­la­rın pro­pa­gan­da­la­rı­nın ya­pıl­ma­sı­na izin ver­mez. Fa­kat bu­ra­sı Tür­ki­ye… Biz­de her şey müm­kün­dür!
Dün, dün­ya­da bir ilk ger­çek­leş­ti ve Pa­ri­s’­te, bi­lin­me­yen ki­şi­ler ta­ra­fın­dan öl­dü­rü­len PKK’­lı 3 ka­dın mi­li­tan için bü­yük tö­ren­ler ya­pıl­dı.
Di­yar­ba­kı­r’­da­ki tö­ren­le­re ka­tı­lan mi­li­tan­la­rın el­le­rin­de­ki pan­kart­lar­da şu cüm­le­ler var­dı:
“He­pi­miz Sa­ki­ne­’yi­z” “He­pi­miz Fi­da­n’­ız” “He­pi­miz Ley­la­’yı­z”
Öl­dü­rü­len ka­dın­la­rın ce­na­ze­le­ri, bir te­rör çe­te­si­nin üye­le­ri gi­bi de­ğil, bi­rer va­tan kah­ra­ma­nı gi­bi kal­dı­rıl­dı.
PKK’­nın ku­ru­cu­la­rın­dan Sa­ki­ne Can­sız Tun­ce­li­’de, Fi­dan Da­yan Kah­ra­man­ma­ra­ş’­ta, Ley­la Söy­le­mez Mer­si­n’­de top­ra­ğa verilecek.
Ay­nı gün Mar­di­n’­de de ha­zin bir ce­na­ze tö­re­ni var­dı.
Bir gün ön­ce PKK’­lı ca­ni­ler ta­ra­fın­dan Mar­di­n’­de kal­leş­çe şe­hit edi­len 32 ya­şın­da­ki yi­ğit po­lis me­mu­ru Cen­giz En­gi­ze­k’­in ce­na­ze­si, te­rö­rist­le­rin ter­si­ne, ba­sit bir tö­ren­le ses­siz se­da­sız kal­dı­rıl­dı.
PKK’­lı ka­dın­lar kah­ra­man mu­ame­le­si gö­rür­ken, bu ül­ke için can ve­ren şe­hit po­li­sin, di­ğer­le­ri­ne gö­re, bir ga­ri­ban gi­bi top­ra­ğa ve­ril­me­si yü­rek par­ça­la­yı­cıy­dı!
“Ba­rı­ş” di­yor­lar “Kan ak­ma­sı­n” di­yor­lar ama yi­ne de vah­şi­ce öl­dür­me­ye de­vam edi­yor­lar! Ve bu re­zil­ler­le ik­ti­dar pa­zar­lık ya­pı­yor!
Utan­ma­sı olan uta­nır ama ne­re­de o yurt sev­gi­si, ne­re­de o in­san­lık?

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.